+ Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Το υβρεολόγιο, η χυδαία χρήση της γλώσσας κλπ

Quote Originally Posted by IMMORT View Post
    Εκτός από τις ειρωνείες αν διάβαζες με προσοχή τα λεγόμενα των Rdoherty-zonepress , Kogias σίγουρα θα ήξερες πολλά παραπάνω πράματα για το αντικείμενο και θα είχες και παραπάνω πωλήσεις στο κατάστημα σου ειδικά σε ψαγμένους αγοραστές που καταλαβαίνουν την γνώση από την άποψη .

Αγαπητε προτιμω να εχω λιγοτερους πελατες (κουραζομαι λιγοτερο) αφου κερδιζω πολλα (απο λιγους) πουλωντας φυκια για μεταξωτες κορδελλες ....
    - KOSMAS Hi-Fi , / : Chario , XLO/Ultralink , Audio Nemesis & Exposure . 2103811720 , 2103828281
    http://www.kosmashifi.gr

2. Default

Σύνηθης τακτική για τους Έλληνες επαγγελματίες του χώρου. Να τα λές και στους πελάτες σου αυτά.

Σύνηθης τακτική για τους Έλληνες επαγγελματίες του χώρου. Να τα λές και στους πελάτες σου αυτά.
    Φυσικα και τα λεω.......

...για να τους βοηθησω διοργανωνω τακτικα συγκριτικα τεστ ιωδιου .... (να εκτιμησουμε την ποιοτητα των φυκιων δηλαδη) .

Πως γινεται αυτο θα με ρωτησει καποιος ....λοιπον βαζω την γατα μου να γρατζουνισει ελαφρως στο χερι του υποψηφιου πελατη . Μετα προσεκτικα απλωνω το αποσταγμα των φυκιων-hi-end συσκευων , διαφορετικο σε καθε μια γρατζουνια .

Οποια γρατζουνια επουλωθει αργοτερα υποδηλωνει τον νικητη !!! Σημαινει οτι θα κλεισει πιο αργα η πληγη της τσεπης του !!
    - KOSMAS Hi-Fi , / : Chario , XLO/Ultralink , Audio Nemesis & Exposure . 2103811720 , 2103828281

4. Default

θυμίζω:

Αν υπάρχει κάτι που πρέπει να ξεκαθαριστεί περαιτέρω, είμαι στην διάθεσή σας σε αυτό thread, το οποίο παραμένει ανοικτό μόνο για τον λόγο αυτό.
    Για τα φύκια και τις μεταξωτές κορδέλλες, μπορείτε να ανοίξετε ένα σχετικό thread σε άλλη κατηγορία!

5. Default

Μα όπου φύκι εννοεί καλώδιο.

Τελιώνω εδώ εγώ την συζήτηση σεβόμενος το αρχικό θέμα.

Μα όπου φύκι εννοεί καλώδιο.

Τελιώνω εδώ εγώ την συζήτηση σεβόμενος το αρχικό θέμα.

Μαθε πρωτα να γραφεις ελληνικα και μετα τελειωνε με τα φυκια .....

Quote Originally Posted by LUXMAN View Post
    Ελειψα καιρο ....(δεν στεναχωρηθηκε ο RDoherty-Zonepress ουτε ο Κογιας) ...
    Τουναντίον, προσωπικώς εχάρην τα μάλλα.

Quote Originally Posted by LUXMAN View Post
    ... και βλεπω πως το γνωστο διδυμο , διωγμενο απο τα περισσοτερα fora , ξαναβρηκε στεγη για την υβριστικη και ειρωνικη συμπεριφορα του εδω .

...
    Διωγμένος από τα περισσότερα fora; Μμμμ, ναι, ποια ακριβώς; Για να ξέρω δηλαδή

Όσο για τον IMMORT, πέσατε έξω. Ξέρω ποιος είναι, αλλά δεν είμαι εγώ. Ο άλλος λογαριασμός, μέσω του οποίου μπαίνω στο φόρουμ είναι αυτός του dstam, για να σας προσέχω, όταν αυτός πάει για γκόμενες στο Ακαπούλκ όταν πάει στα συνέδρια της AES.

Τέλος πάντων, το κόβω εδώ. Χρωστάω να γράψω κάτι που ανέλαβα και δεν το έχω τελειώσει, είμαι σε κάποια φάση αναβλητικότητας. Μέχρι να το τελειώσω, θα σας ταλανίζει ο μπάτλερ μου, ο IMMORT. Μετά θα σας αναλάβω πάλι Εγώ, αυτοπροσώπως.

( που μου μάθατε και την IP adress δεν κοιτάτε την τύφλα σας εκεί πέρα, που ούτε σε καλώδιο δε μπορείτε να κάνετε ένα στρώσιμο της προκοπής, μου θέλετε και IP adress)

9. Default

Quote Originally Posted by Costas Coyias View Post
    Χρωστάω να γράψω κάτι που ανέλαβα και δεν το έχω τελειώσει, είμαι σε κάποια φάση αναβλητικότητας.
    Επί τη ευκαιρία, ρίξε και λίγη μελέτη. Να εισηγηθώ ένα θέμα? "Δεν μπορούμε να κροσάρουμε ένα μιντ κάτω από τη συχνότητα συντονισμού του. Επισης δεν μπορούμε να κροσάρουμε ένα μιντ πάνω στη συχνότητα συντονισμού του. Επίσης δεν μπορούμε να κροσάρουμε ένα μιντ πάνω από τη συχνότητα συντονισμού του, εάν δεν εξασφαλίσουμε ικανή συχνοτική απόσταση και ικανή κλίση του φίλτρου. Εάν παραβούμε όλα αυτά τα αυτονόητα, το μιντ καίγεται". Ωραία? Τώρα γράψ' το 100 φορές με κιμωλία που κάνει "σκριτς" σε μαυροπίνακα της επιλογής σου!
    "Θαυμάζω την κομψότητα της μεθόδου σας. Πρέπει να είναι ωραίο να καλπάζεις με το άλογο των αληθινών Μαθηματικών, ενώ εμείς οι υπόλοιποι αγκομαχάμε στον ποδαρόδρομο" - ο Άλμπερτ Άινσταϊν στον Τούλλιο Λέβι-Τσίβιτα

Πφφφφ, πλήρως καταστροφολογική καταστροφολογία, υποκινουμένη ως συνήθως από τα σκοτεινά άτυπα κέντρα εξουσίας του παναμέζικου μπέιζ-μπωλλ.

Το συγκεκριμένο μιντ δεν είναι μιντ αλλά μιντ-γουφ σε ρόλο μιντ, οπότε μπορεί να εκληφθεί ως γουφ που παίζει σε ρόλο μιντ, και άρα δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά και να μην ήταν μιντ-γουφ αλλά γουφ-μιντ, πάλι το ίδιο θα ήταν, ή σχεδόν το ίδιο, καθώς ένα γουφ-μιντ μπορεί να παίξει τόσο σε ρόλο γουφ, όσο και σε ρόλο μιντ, πράγμα που ως γνωστόν δεν ισχύει μόνο για τα γουφ-μιντ, αλλά και για τα μιντ-γουφ. Να μην ήταν μιντ-γουφ αλλά μιντ-μιντ, δηλαδή σκέτο μιντ, να το καταλάβω, αλλά δεν είναι.

+ Reply to Thread